Produce

Bananas
$0.88 each (approx.) $4.99 per kg
Lettuce Iceberg
$5.99 each $5.99 per mL
Tomatoes Truss
$1.54 each (approx.) $10.99 per kg
save
$1.00
Strawberries 250g
was $6.99 $5.99 each
save
$2.00
Broccoli
was $7.99 per kg $1.62 each (approx.) $5.99 per kg
Carrots 1kg
$2.50 each
Avocadoes
$2.99 each
Onions Brown 1kg
$2.99 each $2.99 per kg
Watermelon Cut
$3.49 per kg
Zucchini
$1.38 each (approx.) $6.99 per kg
save
$2.50
Cucumber Lebanese
was $7.99 per kg $0.69 each (approx.) $5.49 per kg
Sweet Potato Red
$3.99 per kg
Apples Pink Lady
$1.17 each (approx.) $6.99 per kg
save
$1.00
Grapes White
was $6.99 $5.99 per kg
Potatoes Brushed 2kg
$5.99 each $1.50 per kg
Navel Oranges
$1.20 each (approx.) $5.99 per kg
Capsicum Red
$2.68 each (approx.) $8.99 per kg
Blueberries 125g
$8.49 each $8.49 per mL
Bananas Smart P/​P
$3.99 each
Tomatoes Small Bag 1kg
$4.99 each $4.99 per kg
Pumpkin Jap Quarter
$3.99 per kg
Lemons
$0.86 each (approx.) $5.99 per kg
save
$2.49
Pears Green
was $5.99 per kg $0.75 each (approx.) $3.50 per kg
Onions Spanish
$1.39 each (approx.) $8.99 per kg
Cucumber Telegraph
$3.29 each $3.29 per mL
Mushrooms Prepacked 200g
$4.50 each $22.50 per kg
Tomatoes Grape 200g
$4.99 each $19.96 per kg
save
59c
Grapes Red
was $5.09 $4.50 per kg
Kiwi Fruit
$1.81 each (approx.) $15.99 per kg
Tomatoes Cherry Punnet 250g
$4.50 each $18.00 per kg
Pumpkin Jap Whole
$3.99 per kg
save
$1.99
Shallots Bunch
was $3.99 $2.00 each
Oranges Bags 3kg
$7.99 each
Community Co Coleslaw 200g
$2.50 each $12.50 per kg
Potatoes Washed
$1.23 each (approx.) $5.99 per kg
Apples Granny Smith
$1.29 each (approx.) $6.99 per kg
save
$2.49
Cauliflower Whole
was $6.99 $4.50 each $4.50 per mL
Raspberries 125g
$5.99 each
Tomatoes
$6.99 per kg
Apples Royal Gala
$1.15 each (approx.) $6.99 per kg
Brussel Sprouts
$0.28 each (approx.) $11.99 per kg
Cabbage Green Quarter
$1.99 each $1.99 per mL
Carrots
$0.45 each (approx.) $2.95 per kg
Rockmelon Half
$3.99 each $3.99 per mL
Capsicum Green
$2.38 each (approx.) $7.99 per kg
Comm Co Salad Bowl Caesar 240g
$6.05 each $30.25 per kg
Corn Loose
$1.99 each $1.99 per mL
Nectarine Yellow Per Kg
$7.99 per kg
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup
  3. Add Coupon